F U N D A M E N T / F O U N D A T I O N
Taniec, ruch, oddech – weekendowy warsztat pracy z ciałem metodą 5Rytmów®

Prowadzenie: Erik Iversen (Kanada)
11-13.09.2020, Warszawa
https://www.facebook.com/events/189249925773831/
::: O warsztacie :::
Stopy to fundament naszego ciała.
Gdy chodzimy, stopy tworzą jedyny, magiczny punkt kontaktu z ziemią. Ciało w ruchu balansuje nad stopami zawierzając im równowagę.

Podczas tego warsztatu, poprzez świadomość ruchu i ułożenia ciała w przestrzeni oraz obserwację odczuć w ciele, będziemy badać związek ciało-stopy, aby ustanowić naszą nową więź z grawitacją: tym razem bazującą na z a u f a n i u do fundamentu, który jest zawsze pod nami.

W ruchu i w tańcu, będziemy odkrywać podstawę naszej radosnej, przyjemnej, bezbolesnej egzystencji – tu i teraz. Doświadczymy poczucia “zadomowienia” w ciele przy wsparciu świadomego oddechu.

Celem warsztatu jest przebudzenie głębokiego przepływu energii życiowej i wytyczenie nowych ścieżek dla naszej kreatywności dzięki wzbogaceniu języka ruchowego, wzmocnieniu odczuwania ciała i uświadomieniu roli oddechu.

Naszym przewodnikiem w tym procesie będzie praktyka świadomego ruchu – 5Rytmów®, muzyka oraz 30 lat doświadczenia w pracy z ciałem prowadzącego warsztat Erika Iversena.

::: O prowadzącym :::
Erik Iversen: nauczyciel 5Rytmów®, refleksolog, pracuje z ciałem metodą Heller-work Structural Integration od 30 lat. Przyjaźnił się i był masażystą Gabrielle Roth, twórczyni 5Rytmów®, z którą współtworzył pierwszy kurs nauczycielski w 1988 r. Był nauczycielem podczas ostatniego kursu nauczycielskiego 5Rytmów® w 2019 r.
Ojciec dwóch dorosłych synów, zakochany po uszy w swojej żonie, z którą mieszka w Montrealu w Kanadzie.
http://www.erik.iversen.ca/5rhythms/